ד"ר ראווי זכריאס נואם במכללה האוונגלית בנצרת

המכללה האוונגלית בנצרת הזמינה ב-7 באפריל את ד"ר ראווי זכריאס, להרצות על ייחודו של ישוע מנצרת. בהרצאה נכחו 250 אנשים לפחות, רובם היו אנשים צעירים עם שאלות עתיקות-יומין.

ד"ר זכריאס דיבר על הנושא מנקודת מבט אקסקלוסיבית דרכה הוא הראה שישוע הוא הדרך היחידה לבוא אל אלוהים. הוא הדגיש פסוקים מכתבי הקודש כגון הפסוק שבו ישוע אומר: "אֲנִי הַדֶּרֶךְ וְהָאֱמֶת וְהַחַיִּים. אֵין אִישׁ בָּא אֶל הָאָב אֶלָּא דַּרְכִּי" (יוחנן י"ד 6), או כששאול השליח כתב: "הָאֱלֹהִים הָאוֹמֵר 'יוֹפַע אוֹר מֵחֹשֶׁךְ' הוּא הִגִּיהַּ אוֹר בְּלִבֵּנוּ לְהָאִיר דַּעַת עַל-אוֹדוֹת כְּבוֹד אֱלֹהִים אֲשֶׁר בְּפָנָיו שֶׁל הַמָּשִׁיחַ" (השנייה לקורניתים ד' 6). ד"ר זכריאס הצביע לא רק על ייחודו של המשיח אלא גם ציין את העובדה שישוע הוא עליון מעל לכל גישה אחרת. הישועה היא רק בישוע המשיח.

ד"ר זכריאס הציג את טענותיו בדרך דינמית ובשילוב סיפורים אישיים. הוא אתגר את שכלם של שומעיו, נגע לרגשותיהם ועורר אותם ללכת אחרי ישוע. התגובה הייתה חיובית וד"ר זכריאס היה די אדיב והקדיש יותר מעשרים וחמש דקות מזמנו לאחר ההרצאה למפגש אישי עם הצעירים. הוא הפגין שנינות אבל גם לב של רועה.

ההרצאה כולה תפורסם בקרוב בערוץ היוטיוב של המכללה האוונגלית של נצרת.