האימהות של "בעד חיים" – סיפורי חיים

לימור והתינוקת אבישג – לימור בת ה 32 היא אימא של אבישג. כשלימור יצרה עמנו קשר באוקטובר האחרון היא כבר הייתה אימא לתינוק בן חודשיים, ופרודה מבעלה. היא עבדה כמטפלת אצל קשישים ועשתה כמיטב יכולתה כדי להצליח לשלם את שכר הדירה ולדאוג למשפחה הקטנה שלה. ב-23.3.16 ילדה לימור את אבישג ואף על פי שבעלה חזר הביתה, הוא היה שותה, מתעלל ובוגד בה. כתוצאה מכך המצב הכלכלי של לימור נהייה קשה מאוד. משפחתה נותנת לה כסף כדי לעזור בתשלום שכר הדירה ו"פרוייקט משה" של "בעד חיים" חיוני ביותר עבור לימור והתינוקת אבישג. דרך הפרוייקט סיפקנו להם מיטה, עגלה, אמבטיה ועזרה חודשית הכרחית כמו טיטולים ומזון לתינוקות. בנוסף היא באה פעם בעונה לבחור בגדים עבור אבישג בבוטיק היפה שלנו בירושלים. הבגדים בבוטיק מגיעים אלינו מתורמים מכל רחבי העולם. סיפורה של לימור אינו קל בכלל, אבל האור שבסיפור נמצא בפניה של התינוקת היקרה אבישג.

עדנה והתינוק רון – עדנה ובעלה נשואים באושר. כשהבן הראשון היה בן 5 חודשים עדנה נכנסה שוב להיריון. כשהבן השני הגיע לגיל 3 חודשים היא נבהלה לגלות שהיא שוב בהיריון. היריון שלישי בפחות משנתיים. היא הרגישה שהיא לא יכולה להתמודד עם שלושה תינוקות קטנים ורצתה לעשות הפלה אבל לאחר שקיבלה עידוד ותמיכה מהיועצת שלנו היא החליטה לבחור בחיים. כשעדנה גילתה שהתינוק השלישי הוא בעצם תינוקת, היא התרגשה ושמחה מאוד על שלא עשתה הפלה. לפני כן היא עבדה בגן ילדים אבל עכשיו היא נשארת בבית עם ילדיה. לעדנה ולבעלה יש שלושה ילדים יפים וחמודים. בהתחלה היא חששה מהישארות בבית עם 3 ילדים קטנים אבל עכשיו היא מסתדרת והמשפחה מבורכת מאוד.

הזמינו לוחות שנה לשנת 2016-2017 עוד היום!

עבור כל תרומה לעמותה תקבלו יומן מיוחד עם תמונות של כמה מהתינוקות היקרים שלנו. תרומתכם עוזרת לנו להציל חיים.

איך אפשר לעזור:

 • שלחו לנו בגדים חדשים ו"כמו חדשים" לבוטיק שלנו. (גילאי 18-0)
 • היו חברים של "בעד חיים" בפייסבוק
 • התנדבו ב"גני חיים"
 • העבירו את מכתב החדשות הזה לחבריכם
 • תרמו ועזרו לנו להציל חיים
 • התפללו שהתכנית לבתי הספר תגיע למורים, מנהלים, יועצות, תלמידים והורים
 • התפללו שהקהילות יזמינו דוברים ומחנכים של בעד חיים וכך נוכל לאמן הורים איך לדבר עם הנער על מיניות.
 • תודה לאל עבור עובדים סוציאליים שמפנים אלינו נשים, אנא התפללו לעוד הפניות כאלו.
 • התפללו שיהיו חברי כנסת אשר יהיו מוכנים להיאבק עבור חיי התינוקות שלא נולדו.
 • התפללו שקורס הריפוי מהפלה שנתחיל בחודש הבא יביא ריפוי לנשים סובלות.
 • התפללו לשיקום עבור הנשים ששותלות עץ ב"גני חיים" לזכר תינוקות שלא נולדו.
 • התפללו עבור החיילים שלנו. יש הרבה הריונות בלתי מתוכננים בקרב החיילים והתפללו להגנה על צבא המאפשר שתי הפלות חינם במשך השירות של החיילות הצעירות.

תינוקות חדשים:

מאוקטובר שעבר, ראש השנה הקודם, נולדו למשפחת "בעד חיים" 300 תינוקות חדשים. אנו מודים לאלוהים עבור כל אחד מהם. כל אחד נוצר נהדר ונפלא בידי הבורא הרוקם אותנו ברחם אמנו. פרוייקט משה שלנו מספק מיטה, עגלה ואמבטיה חדשים, לתינוקות הקטנים והיקרים שלנו. כל חודש האימהות הטריות מקבלות חבילת טיטולים ושאר הדברים שהתינוק צריך. תפילתנו היא לשלש את מספר התינוקות שאנחנו מצילים מהפלה. 

"הַצֵּל, לְקֻחִים לַמָּוֶת וּמָטִים לַהֶרֶג אִם-תַּחְשׂוֹךְ. כִּי תֹאמַר הֵן לֹא יָדַעְנוּ זֶה.
הֲלֹא תֹכֵן לִבּוֹת, הוּא-יָבִין, וְנֹצֵר נַפְשְׁךָ הוּא יֵדָע וְהֵשִׁיב לְאָדָם כְּפָעֳלוֹ" (משלי כ"ד 11-12)

שאלוהים ישתמש בכל אחד מאתנו להציל חיים של תינוק ברחם. עבור 6,000 ₪ אתם יכולים להציל חיים, במימון של תינוק לשנה שלמה.

הצטרפו לתפילה שלנו

כל שבוע היועצות שלנו מכל הארץ שולחות לנו בקשות תפילה כך שנוכל להפגיע עבור הנשים השוקלות הפלה, התינוקות החולים והמשפחות הנזקקות. אם אתם מעוניינים לקבל את רשימת התפילה השבועית בדוא"ל אנא צרו קשר עם המשרד שלנו: info@beadchaim.org.il

 

לקוח מתוך מכתב החדשות של עמותת בעד חיים, סתיו 2016