לראשונה בישראל – ארטיקים טבעיים לספורטאים

ארטיק פירות טבעי יכול להתאים לכל ימות השנה וקשה לעמוד בפניומסתבר, שהוא יכול לשמש לא רק להנאה, אלא גם כתמריץ אנרגיה לספורטאים, בזכות פטנט ייחודי של עסק הארטיקים הטבעיים – "לילי פופס".

בשנים האחרונות ישנה מודעות ומגמה לתזונה בריאה יותר. ניתן לראות צמיחה בחנויות טבע, פרסומים בנושא זה ברשתות החברתיות, ושלל מוצרים הפונים גם לקהל צמחוני וטבעוני. כפועל יוצא מכך, אין זה מפתיע שגם בתחום הקינוחים ומעדני גלידה ניתן למצוא מוצרים המבוססים יותר על פירות וחומרים טבעיים.

הלן ואלדד שגיא, משפחה משיחית מאזור חיפה ומייסדי "לילי פופס", מספרים על אורח חייהם: "אוכל בריא תמיד נמצא אצלנו בבית. אולי משום שאני טבעונית וספורטאית", אומרת הלן ומוסיפה, "בעינייאפילו הארוחה במסעדה היוקרתית ביותר לא משתווה לאוכל שבעלי מכין. הידיעה שהאוכל טרי ואיכותי, ואני יודעת מה הוא מכיל – לגמרי עושה את ההבדל".

screen-shot-5777-04-18-at-3-14-45-pm
הלן
, ספורטאית בעיקר בתחום הריצה. מכינה בעצמה תמריצי אנרגיה בתצורת ג'ל לריצות ופעילויות ספורט ארוכות טווח. במקום להכין כל פעם מחדש את התמריצים, עלה במוחה הרעיון להקפיא אותם בצורה של ארטיקים.

במשך חמש שנים התבשל אצל בני הזוג רצון למנף את התחביב למוצר איכותי ובריא. אך ההוצאה לפועל של החלום התרחשה דווקא בשעת משבר שחוותה המשפחה.

מחלה אוטואימונית תקפה את מערכת העצבים בגופו של האבא, אלדד, וגרמה לשיתוק חלקי בידיו ורגליו, באופן כזה שהיה מרותק למיטה. שיפור במצבו וחזרה חלקית לתפקוד במצב זה, יכול היה להתרחש רק באמצעות קביים מותאמות בשווי אלפי שקלים.

המשפחה פנתה לסיוע לארגון "ביכורי ישראל" שהשיבו כי הם עמותה המסייעת לעסקים בעיקר, אך בכל זאת הם דאגו להעביר את הפרטים לעמותה אחרת. שבועיים לאחר מכן המשפחה קיבלה הודעה במייל והגיעו לפגישה בביתם מעמותה שהצליחה לגייס את הסכום הנדרש ודאגה למכשיר הליכה מיוחד עבור אלדד.

במפגש נוסף שנערך בינם לבין נציגי העמותה, הם כיבדו את נציגי העמותה בארטיקים מפירות טבעיים שהכינו בביתם וסיפרו כי זהו תחביב ביתי שהיו שמחים לפתח בעתיד. הנציגים התלהבו והודיעו להם כי כבר למחרת ישנו מפגש של עסקים משיחיים בקהילת בית אליהו בעירם אז, חיפה, ועליהם להגיע לשם.

בני הזוג הגיעו למפגש ומשם המשיכו בתהליך יזמות עסקי שהוביל לזכייתם השנה במקום הראשון ובפרס כספי מטעם מרכז ביכורי ישראל לקידום כלכלי וא.ל.י ישראל בע"מ בתחרות התוכניות העסקיות לשנת 2016 .

"לילי פופס" פונה גם לקהל הרחב, לקהל הטבעוני ולקהל בעל דיאטה ללא גלוטן ולא רק לספורטאים. הארטיקים נעשים בעבודת יד, 100% רכיבים טבעיים, ללא חומרים משמרים, ללא גלוטן וללא חלב. 

אריזת הארטיק מפרטת בשקיפות את הערכים שכל ארטיק מכיל. 40-120 קלוריות לארטיק רגיל ובין 80-150 קלוריות לארטיק ספורטיבי.

הטעמים שניתן למצוא הם : תות, מנגו, אננס, אוכמניות-אננס, תות-קיווי, פסיפלורה, בננה-תמר-פקאן, תות-מנגו-אננס, וניל, וניל-קוקוס, שוקולד, שוקולד-קוקוס.
screen-shot-5777-04-18-at-3-15-10-pmל"לילי פופס" יש כאמור מתחרים נוספים בשוק , אך בתחום הספורט הם ייחודים ובעלי פטנט רשום. הארטיקים לספורטאים מכילים ערכים תזונתיים ותפקודיים ונמכרו במרתון חיפה האחרון ואף בבריכת שחייה וחנות טבע בחיפה.

פרט להצלחה העסקית ישנו שיפור במצבו של אלדד והם מאמינים כי לאט לאט זה ימשיך במגמה חיובית זו. זוהי עדות חיה לזוג ומשפחה שצמחו ובטחו באלוהים ש"מעז יצא מתוק".

ניתן להזמין מארזים לאירועים או מסיבות במספר 052-7441596 ובכתובת המייל: helenkatherine@gmail.com

ישנה הנחה בהזמנת מארז או כמויות ויש אופצייה למשלוחבנוסף ממולץ להיכנס לדף הפייסבוק של העסק ולעקוב אחר הגעתם למוקדים שונים בארץ.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013500373063&hc_ref=SEARCH&fref=nf