עדכון: מצבו של החייל המשיחי הפצוע משתפר, תודה על התפילות

בפברואר האחרון דיווחנו באתר החדשות של קהילה ניוז על פציעתו של דוד ב', חייל משיחי ומדריך הלל, במהלך פעילות צבאית. בכתבה ביקשנו להתפלל עבור דוד ושבאמצעות המקרה הזה הוא יוכל להיות אור ועדות ושכף ידו תחלים לחלוטין.

שלושה חודשים אחרי, דוד מסכים בהתלהבות לספר לנו על מצבו העדכני.

"אלוהים גדול ושומע ועונה לתפילות!" מספר לנו דוד, ומדגיש בראש  ובראשונה עד כמה הוא אסיר תודה על כל התפילות מכל רחבי העולם.

קהילה ניוז: מה עבר עליך בשלושת החודשים האחרונים מאז ששוחחנו?

"אני מרגיש טוב ויש לי סיבות רבות לומר תודה. המצב שלי ממש השתפר. אחרי האשפוז בבית חולים הייתי צריך לנסוע לר"מ 2, לשם נשלחים החיילים הקרביים שנפצעו בפעילות צבאית. יש שם ועדה מיוחדת שמחליטה אם לשחרר חייל מהצבא או להשאיר אותו בשירות, תלוי בחומרת הפציעה/פציעות שלו. התאפשר לי להשאר ביחידה שלי, אבל התפקיד שלי השתנה, משום שאני לא יכול לעשות את כל מה שיכולתי לעשות בעבר. זה מאפשר לי גם לצאת באופן קבוע לטיפולי פיזיותרפיה ליד ולאצבע שלי".

קהילה ניוז: מבחינה רפואית איך אתה מתאושש מהפציעה?

"חודש לאחר הניתוחים הראשוניים, הוסרו הסיכות שעזרו לאצבע שלי להתאחות. הרבה רקמות רכות נרפאו, אבל כמובן מפרק האצבע חסר. החלטות נוספות בנוגע לתפקוד הבסיסי של האצבע והיד שלי יוחלטו לאחר חצי שנה של פיזיותרפיה. אשמח לתפילות נוספות עבור מצב, עבור הצוות הרפואי ועבור הטיפול המתמשך שלי".

קהילה ניוז: בהתחלה, לפני שלושה חודשים דיברו על קטיעה ושלא תוכל להשתמש באצבע וביד שלך יותר באופן נורמלי. מה יש לך לספר לנו על כך?

"אני רוצה להגיד לך שבעזרתו של אלוהים ורק הודות לו השתפר מצבי כל כך, אפילו חזרתי לנגן בגיטרה בצוות ההלל. זה מוכיח לי שאלוהים, ואלוהים לבדו, בשליטה על המצב כולו. נס גדול קרה כאן. כל הדברים, אפילו הדברים הרעים חוברים לטובה, משום שאלה תכניות אלוהים! זה לא כמו שהיה לפני כן, כמובן, אבל בהתחשב בעובדה שהסיכות הוצאו רק לפני פחות מחודשיים ויש לפניי עוד תקופה ארוכה של שיקום, אני מאוד מעודד".

קהילה ניוז: אנו שמחים לשמוע את זה. איזה עידוד!

"ועוד דבר, אני חייב לספר לך עוד משהו שבירך אותי. בגלל אהבתי למוזיקה ובמיוחד לגיטרות, הייתה איזו גיטרה אקוסטית יפהפייה שרציתי לקנות. רציתי אותה מאוד אבל זה לא היה בתקציב שלי. מכיוון שיום ההולדת שלי חל בעוד חודשיים, חשבתי שאוכל אולי לקנות אותה בכסף שאני עתיד לקבל לכבוד יום ההולדת יחד עם החסכונות שלי. להפתעתי, לפני שלושה שבועות, אחרי שהסתיים זמן ההלל בקהילה, ובו ניגנתי בגיטרה, מישהו בקהילה בירך אותי בגיטרה חדשה לגמרי! הוא קנה אותה בשבילי, והיא עשתה את כל הדרך מארצות הברית. היא אפילו יפה ויקרה יותר מזו שתכננתי לקנות כאן בארץ. עכשיו אני יכול להלל את אלוהים בכלי המקסים הזה שקיבלתי במתנה. זו הוכחה לפעולתו של אלוהים ואיך זכיתי בזמן כל כך קצר להחלמה ולברכות נוספות".

קהילה ניוז: האם יש עוד משהו אחרון שאתה רוצה לומר?

"אני מודה לכל האנשים שהתפללו עבורי. זה כל כך חשוב ונוגע ללבי. אני מאמין שבזכות תפילה הציל אלוהים את חיי ועשה נס ליד שלי. אנא התפללו עבור המשך שיקום לאצבע וליד שלי. התפילות חשובות כל כך לגוף המשיח כי אנחנו נושאים איש את מעמסת רעהו ומעודדים זה את זה. אני ממש אסיר תודה".

תודה לקוראי חדשות קהילה ניוז שנשאו את דוד בתפילה. אנא המשיכו לעשות זאת לקראת שחרורו מהשירות הצבאי בעוד חמישה חודשים ולהערכה הקרובה של טיפול הפיזיותרפיה.