מאמינים משיחיים פורצים דרך בעסקים

מגיל 12 גסאן מתגורר בנצרת. הוא עבד בעבודות רבות, כולל בהנדסה, אבל תמיד ידע שהוא רוצה להקים ולנהל עסק משלו. לאחר תקופה קצרה של לימודים בארץ, עבר גסאן לצרפת, שם למד עסקים ושב לישראל כדי ליישם את מה שלמד.

תוך זמן קצר ההשקעה שלו השתלמה, והמסעדה שלו "רוז מרי" עלתה לצמרת המסעדות הטובות ביותר והפכה לפי Trip Advisor למסעדה המומלצת ביותר בנצרת. וכמו בכל דבר, יש שני צדדים למטבע. עם ההצלחה באה אחריות גדולה. גסאן הבין שכדי לשמור על סטנדרטים גבוהים בעסק, עליו להשקיע הרבה זמן ומאמצים. אולי זה הזמן לחפש אפשרויות נוספות.

גסאן ידע מה עליו לעשות. הוא החל בבניית תוכנית עסקית חדשה וחיפש דרך ליצור קשר עם יזמים מאמינים בעלי עסקים הן בישראל הן בחו"ל. גסאן הבין שאת שני הדברים הללו הוא יוכל להשיג בקורס יזמות וניהול עסקים משיחי של מרכז ביכורי ישראל וא.ל.י ישראל. הוא נרשם לקורס, ולהפתעתו, הוא למד לא רק על עסקים, אלא גם על עשיית עסקים בדרך של אלוהים.

"לא ציפיתי לצמיחה רוחנית כזו", אמר גסאן בראיון לצוות א.ל.י ישראל. "הקורס גרם לי לחשוב יותר על מה שאלוהים רוצה שאני אעשה ולא רק על מה שאני רוצה לעשות. ואם אלוהים רוצה שאני אעשה משהו, אני יודע שהוא יברך את זה". גסאן אומר שהוא סומך על כך שמה שיש בלבו בא מאלוהים.

אחד היתרונות הרבים שיש בקורס עסקים הוא הקשרים בין המאמינים. עדיין נותרו כמה שבועות עד לסיום הקורס, וגסאן כבר מתקדם לעבר המיזמים העסקיים החדשים שלו באמצעות קשרים שהוא יצר. אלוהים יודע איך לחבר אנשים יחד כדי להרחיב את מלכותו, וקורס יזמות וניהול עסקים הוא רק אחת הדרכים לכך.

זה ארבע שנים, בכל ספטמבר, מקיימים מרכז ביכורי ישראל וא.ל.י ישראל פורום עסקים שבו יזמים, משקיעים ויועצים עסקיים מכל רחבי העולם נפגשים כדי ליצור קשרים עם מאמינים משיחיים מקומיים בישראל. בדף הפייסבוק או בטוויטר של א.ל.י ישראל תוכלו לעקוב אחר עדכונים ולשקול אם ברצונכם להשתתף בפורום העסקים של 2017 בירושלים!

מאמר זה הופיע במקור באתר של א.ל.י ישראל ב-9 במאי 2017, ומפורסם באישור